אנחנו כאן בכדי לתת לך שירות יעיל ומהיר

היתקשר עוד עכשיו ואנו מבטיחים לתת לך את השירות ברמה הגבוהה ביותר

צופ מערכות

מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה בשימוש ביתי יכולות לעזור לבעל הבית במגוון דרכים כמו מניעת פריצות ,פיקוח על רכוש בית ודייריו ותוספת ביטחון אישי. צופ מערכות מיגון... הביטחון שלנו זה השקט שלך! 0544-33360000 יעוץ ראשוני חינם!!!
מערכות אזעקה
כולם יודעים שמי שנתקל בפריצה לא מפסיד רק את הסחורה הגנובה אלא מפסיד גם כסף רב על שיקום העסק מהנזק שנגרם, וסכנה שיווקית שיכולה להיגרם מהפריצה. צופ מערכות מיגון... הביטחון שלנו זה השקט שלך! 0544-33360000 יעוץ ראשוני חינם!!!
מערכות אינטרקום
אינטרקום זהו מכשיר אלקטרוני שנועד ליצור תקשורת בין שתי אנשים או יותר ממרחק של חדר או קומה באותו בבניין. האינטרקום מונע בהרבה מקרים פריצות בבניין או ונדליזם בתוך שטח הבניין. צופ מערכות מיגון... הביטחון שלנו זה השקט שלך! 0544-3336000 יעוץ ראשוני חינם!!!
בטיחות אש
המערכות נועדו בראש ובראשונה לאפשר מילוט של אנשים מהמבנה במקרה של שריפה, אין זה מן ההכרח שכל המערכות יהיו קיימות במבנה. מערכות גילוי עשן הן הנפוצות ביותר, אחריהן מערכות הכיבוי. צופ מערכות מיגון... הביטחון שלנו זה השקט שלך! 0544-3336000 יעוץ ראשוני חינם!!!

קבע פגישת יעוץ ללא התחייבות, עכשיו!

אל תהסס אחרת תפספס ! היתקשר עכשיו ותקבל שירות ברמות הגבוהות ביותר
logoratina

צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות

צרו קשר

צ'ופ מערכות אבטחה ומיגון (התקנות באיזור המרכז)

054-4333600

 chup4u@gmail.com

המיגון והמקצועיות שלנו, הביטחון והשקט שלך