בזמן האחרון לא חסרים מקרים בטלוויזיה על פגיעה בילדים, התעללות או הזנחה מצד המטפלים. וכאשר אי אפשר לסמוך על האנשים שמטפלים ביקר לנו מכול – הילדים שלנו ,יש אפשרות לעקוב אחרי ההתנהלות של המטפל או המטפלת מהבית על ידי מצלמה נסתרת שתראה בדיוק מה קורה עם הילדים שלנו , ואיך המטפל או המטפלת מתנהל עם הילדים במצבי משבר או במצבים רגילים. ישנם הרבה סיפורים האינטרנט על הורים שהתקינו מצלמה נסתרת בחדר של הילד שלהם כדי לעקוב אחרי התנהלות המטפלת שלהם ומצאו שאכן המטפלת שלהם פוגע בילד שלהם. המצלמה למטפלת מאפשרת להורים לבדוק מה מתרחש על הילד שלהם בצורה נוחה ואמינה בלי חשש לאי נוחות עם המטפל או חשיפה לשקרים.

ישנם הרבה סיפורים באינטרנט על הורים שגילו שהמטפלת שלהם פגעה בילד שלהם אך הם לא יכלו להוכיח את המעשה ובעקבות חוסר ראיות המטפל הפוגע לא נענש ולכן אם הורים נתקלים בהזנחה התעללות או פגיעה פיזית מצד המטפל שלהם הם יכולים להוכיח את הפגיעה ואת המעשה בעזרת הקלטות המצלמה הנסתרת ובכך להבטיח שהמטפל הפוגע ייענש ואף יכנס לכלא (תלוי בחומרת הפגיעה).

מצלמות נסתרות זעירות

בעזרת הטכנולוגיה של היום אנשים הצליחו להקטין את המצלמות הנסתרות לגודל מזערי שיאפשר להתקין את המצלמות בכל מקום בקלות בלי חשש שיגלו את המצלמה. היום אפשר לראות מגוון רב של מצלמות נסתרות זעירות המוחבאות בתוך חפצים יומיומיים כמו שעון, גלאי עשן, כפתור ואפילו דובי. טכנולוגיה זו מאפשרת רוכש שלה לבדוק בזמן אמת מה מתרחש במקום שהוא רוצה בלי שידעו שהוא צופה במתרחש. בנוסף לצפייה במתרחש ישנן מצלמות זעירות שביכולתן לבצע הקלטת שמע. כלומר שהן לא רק מצלמות את המתרחש אלא גם מקליטות את כל הנאמר באזור המצלמה.

בשנים האחרונות גופים גדולים במדינה למדו להשתמש במצלמות נסתרות זעירות בפעילויות שלהם על מנת לאסוף מידע. לדוגמא במשטרה יש שימוש במצלמות נסתרות זעירות לשם איסוף מידע שבעזרתו תתאפשר לכידה או תפיסת פושעים.

גם בחיי היומיום יש אנשים המשתמשים במצלמות נסתרות זעירות. למשל בתוך הרכב. יש המתקינים מצלמות זעירות במראת הרכב או ברכב עצמו כדי להגן על הרכב. במידה והרכב נגנב בעל הרכב יכול לצפות במצלמות שברכב וכך לתפוס את הגנב יתר על כך במקרה של תאונת דרכים בעל המצלמה הנסתרת יוכל להוכיח את חפותו או את אשמת הנוסע בעזרת המצלמה הזעירה.

צ'ופ מערכות אבטחה

המיגון והמקצועיות שלנו, הבטחון והשקט שלך!

צור קשר עוד היום: 054-4333600 או chup4u@gmail.com

צ'ופ מצלמות אבטחה המומחים שלך במערכות מיגון, תקשורת, מתח נמוך ומניעת פריצה. צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות.
logoratina

צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות

צרו קשר

צ'ופ מערכות אבטחה ומיגון (התקנות באיזור המרכז)

054-4333600

 chup4u@gmail.com

המיגון והמקצועיות שלנו, הביטחון והשקט שלך