מצלמת אבטחה זוהי מערכת טלוויזיה שפועלת במעגל סגור המשדרת ומקליטה אזורים ספציפיים במצלמות שלה לפי המיקום שהיא נמצאת בו. המצלמה משדרת ומקליטה את המתרחש במיקום שהרוכש שלה בחר לה. ובעזרת הטכנולוגיה המודרנית יש אפשרות לבעל מצלמות האבטחה לשלוט במצלמות האבטחה מרחוק (סמארטפון, מחשב, מחשב נייד, טאבלט) ולצפות במתרחש בכל זמן נתון.

נוסף על כך כאשר מיידעים אנשים / ציבור על פעילות מצלמות אבטחה  הציבור יודע שהוא מצולם ושכל פעולה שהוא יבצע תהיה מתועדת ושמישהו צופה. בעקבות גילוי זה יש אנשים שהתנהגו כראוי גם אם לא יהיו מצלמות אבטחה פועלות מחשש לתפיסה.

מצלמות אבטחה לעסק

כיום בעלי עסקים רבים נעזרים במצלמות אבטחה כדי להגן על העסק שלהם. על ידי התראה על קיום מצלמות האבטחה בעסק  אנשים נרתעים ומתנהגים כראוי מחשש לתפיסה, דבר זה שולל אוטומטית גנבה או פגיעה שהייתה יכולה  להתרחש בלעדי מצלמות האבטחה. המצאות מצלמות האבטחה נותנות לבעל העסק ביטחון לגבי העסק בעקבות יכולת הניידות והתפעול הקל של המצלמות. ובנוסף לכך מצלמות האבטחה עוזרות לבעל העסק לדעת מה מתרחש בעסק שלו בכל זמן נתון  על ידי יכולת מעקב אחר העובדים ופיקוח על התנהלות תקינה של העסק.

במקרה של גנבת רכוש או פגיעה ברכוש יש אפשרות לתפוס את הגנב בעזרת מצלמות האבטחה. אם בעל העסק נתקל בגנבה ויש בבעלותו מצלמות אבטחה בעל רזולוציה ואיכות תמונה טובה, בעל העסק יוכל לתפוס את הגנב על ידי התבוננות בהקלטות המצלמה וזיהוי הגנב. על ידי פעולה זו בעל העסק יוכל לאתר את הגנב ובכך גם את הסחורה הגנובה.

מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה בשימוש ביתי יכולות לעזור לבעל הבית במגוון דרכים כמו מניעת פריצות ,פיקוח על רכוש בית ודייריו ותוספת ביטחון אישי.

מצלמות האבטחה מבטיחות למשתמש ביטחון אישי על ידי כך שהוא יכול לדעת מה מתרחש בביתו בכל זמן נתון . נוסף על כך בעזרת  מצלמות האבטחה יכול בעל הבית לפקח על רכוש הבית בזמן שהוא לא נמצא. מצלמות האבטחה מרתיעות גנבים לפרוץ לבית ומונעות גנבה. נוסף לכל אלו  מחירי מצלמות האבטחה ירדו בהשוואה למחירי העבר והיום מחירי המצלמות מאפשרים לאנשים רבים בעלי עסקים או בתים פרטיים לרכוש אותם ולהשתמש בהם בלי לשלם סכום כסף גבוה.

כאשר בעל הבית יוצא מהבית לצורכי עבודה או בילוי והוא בעל ילדים הוא יכול לפקח על ילדיו בזמן שהוא לא בבית ובכך להיות מעודכן במצב הבית ובמצב ילדיו.

צ'ופ מערכות אבטחה

המיגון והמקצועיות שלנו, הבטחון והשקט שלך!

צור קשר עוד היום: 054-4333600 או chup4u@gmail.com

צ'ופ מצלמות אבטחה המומחים שלך במערכות מיגון, תקשורת, מתח נמוך ומניעת פריצה. צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות.
logoratina

צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות

צרו קשר

צ'ופ מערכות אבטחה ומיגון (התקנות באיזור המרכז)

054-4333600

 chup4u@gmail.com

המיגון והמקצועיות שלנו, הביטחון והשקט שלך