מצלמות אבטחה נסתרות אלו מצלמות במעגל סגור המצלמות את המתרחש במקום התקנתם, מצלמות אלו חבויות לעיניי הנמצאים במקום ויש באפשרותם גם להקליט את הנאמר בחדר.

האנשים הנוכחים בחדר לא מודעים לכך שהם מצולמים ומוקלטים על ידי המצלמה. למצלמת אבטחה הנסתרת יש מספר דרכי פעולה למשל ישנה מצלמה נסתרת שפועלת לפי הרשת הקווית של הבית יש גם מצלמה נסתרת שפועלת על ידי כבל חשמל ובנוסף יש מצלמה נסתרת שפועלת לפי תקשורת אל – חוטית.

ניתן לכוון ולתכנת את המצלמות לפי רצונו של המשתמש.

השימוש במצלמות אבטחה נסתרות

בעזרת מצלמות האבטחה הנסתרות ניתן לאסוף מידע על ידי ביצוע מעקב.

המצלמות הנסתרות משמשות לרוב לצורכי אבטחה מכיוון שהפורץ לא רואה את המצלמה הוא לא חושש להיכנס למבנה או לבית ולפרוץ אליו וכאשר הוא פורץ הוא מצולם במצלמות בזמן עשיית עברה ואפשר לתפוס אותו. צורת מצלמת האבטחה הנסתרת היא לא מוגבלת, ישנם מאות עיצובים למצלמות הנסתרות שמאפשרות הסתרה והפעלה לא מורגשת. עיצובים חדשניים כמו שעונים, טלפונים וגלאי עשן הם בלתי מורגשים וקשה מאוד לחשוד שיש בחפצים היומיומיים האלו מצלמה.

היתרונות במצלמת אבטחה נסתרת דיי ברורות:

המצלמה הנסתרת מאפשרת לרוכש שלה לראות מה מתרחש בביתו בלי חשש שיגלו את המצלמות. בעזרת המצלמות הרוכש יכול לשמוע את הנאמר בביתו ולהשתמש במידע שהוא גילה לטובתו.

בנוסף לכך המצלמות מוסתרות וקשה לגלות אותם דבר שאצל אנשים מסוימים יעזור.

המצלמות הנסתרות לא יוצרות רתיעה לפורץ ונותנות לו לחשוב שהבית לא ממוגן מה שמגביר את הסיכויים לפריצה אך בעזרת המצלמות הפורץ מצולם ולפעמים אף נענש ונכנס לבית הכלא מה שמונע ממנו לנסות לפרוץ לבתים אחרים ובכך בעצם מגן על השכונה או על האזור מהפורץ שנתפס.

המצלמות קלות לתפעול ולא צורכות הרבה זמן משום שאפשר להגדיר אותן לאזורים ספציפיים בזמנים רצויים ומעודפים לרוכש. המצלמה לא דורשת בדיקה יומיומית ומאפשרת לרוכש שלה שקט נפשי בלי לדאוג כל הזמן אם המצלמה עובדת, פועלת או מכוונת.

החסרונות במצלמת אבטחה נסתרת:

המצלמה הנסתרת מצלמת את המצולמים בלי ידיעתם. דבר שעלול להוביל לפגיעה ואפילו פחדים אצל המצולמים.

המצולמים נמצאים לרוב בסביבה הטבעית שלהם ולא חוששים למתן את התגובות שלהם או את ההתנהגות שלהם מחשש למעקב. לכן יש מקרים בהם אנשים צולמו בלי ידיעתם כאשר הם במצבים מביכים שיכולים לפגוע בהם ובחיים שלהם.

צילום במצלמות אבטחה נסתרות במקומות מסוימים יכול להיות לא חוקי ולהיחשב כעברה פלילית אם התבצע שימוש לא תקין בידע שהושג מהמצלמות האבטחה הנסתרות. במקרה של תפיסה בשימוש לא תקין במצלמות יכולים לקבל עונש מאסר של עד חמש שנים עקב עברה על החוק להגנת פרטיות האדם.

צ'ופ מערכות אבטחה

המיגון והמקצועיות שלנו, הבטחון והשקט שלך!

צור קשר עוד היום: 054-4333600 או chup@chup.co.il

צ'ופ מצלמות אבטחה המומחים שלך במערכות מיגון, תקשורת, מתח נמוך ומניעת פריצה. צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות.
logoratina

צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות

צרו קשר

צ'ופ מערכות אבטחה ומיגון (התקנות באיזור המרכז)

054-4333600

 chup4u@gmail.com

המיגון והמקצועיות שלנו, הביטחון והשקט שלך