מערכת אזעקה זוהי מערכת הבנויה מבקר אלקטרוני המחובר לחיישנים שונים בעזרת זרם נמוך או בעזרת חיבור אלחוטי. מערכת האזעקה נועדה להודיע למתקין שלה על פריצה במיקום ההתקנה שלה ולהרתיע את הפורצים לגנוב במקום שהן מותקנות (חנות, בית...) למערכות אזעקה שתי השלכות לפורץ:

התרעה לפריצה והתרעה מהצליל. כלומר לגרום לפורץ להירתע מהסיכוי להיתפס על ידי מערכת האזעקה. ורתיעה מצליל האזעקה החזק שמודיע שמתבצע פריצה במקום ההתקנה.

היום מערכות האזעקה משוכללות ויכולות לא רק להתריע מפני פורצים אלא גם להציג יומן אזעקה המראה מי נכנס לבית לפי קודים שונים, מתי הוא נכנס, איזה חיישן הפעיל את הסירנה ואפילו אם המצבר חלש.

הצורך במערכת אזעקה לבית בימנו

גניבה זוהי דרך קלה לקבל כסף או רכוש בעל ערך כלכלי רב מבלי לעבוד ולטרוח הרבה, בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על מקרים של גניבות ופריצות לבתי מגורים. לכן נוצרה המודעות להתקנת מערכות אזעקה בבתים פרטיים שיודיעו לבעל הבית אם יש פריצה מגורם חיצוני.

התפקיד הראשון מבוסס על צורת המערכת עצמה, כלומר, מערכת האזעקה הגלויה לעיניי המתבונן נועדה להפחיד את הפורץ הפוטנציאלי מלפרוץ לבית מחשש לתפיסה על ידי מערכת האזעקה. תפקיד שני מבוסס על האזעקה העצמה (הצליל שהאזעקה יוצרת). כלומר, מערכת האזעקה מצוידת באמצעי התרעה כמו סירנה. ברגע שמערכת האזעקה מזהה פורץ או כניסה לא מאושרת לאזור המערכת משמיעה צליל סירנה חזק העולה ויורד, צליל הסירנה יכול להישמע למרחק רב, לפעמים אפילו למרחק של מספר בתים. נוסף לצליל הסירנה שהאזעקה משמיעה המערכת מתקשרת עם בעל האזעקה ברגע שזוהתה פריצה.

ידיעת המצאות מערכת אזעקה בבית כלשהו מעלה לפורץ הפוטנציאלי "נקודה אדומה" לגבי רעיון פריצה לבית וצליל האזעקה החזק שמופעל בזיהוי כניסה לא מאושרת לאזור הבית מפחידה את הפורץ ולרוב מאלצת אותו לברוח המקום ללא רכוש, דבר שיכול לשמור על רכוש הבית למרות הפריצה.

מערכות אזעקה לעסק עזרה או בזבוז?

בעקבות הפריצות הרבות שנחשפנו אליהן והפגיעה הגדולה ברכוש והכסף שבאות בעקבות הפריצות החליטו בעלי עסק רבים להתקין בעסק שלהם מערכת אזעקה שתודיע להם על פריצה לעסק או על כניסה לא רצויה. בעל האזעקה יכול לתכנת את מערכת האזעקה לפי רצונו ולשנות את הגדרותיה לפי נוחותו. כלומר ניתן להורות למערכת האזעקה ליצור קשר עם המשטרה או עם גורמים אחרים כגון בעל האזעקה או לרשימת אנשי קשר שבעל האזעקה בחר כאשר האזעקה מזהה פריצה.

כולם יודעים שמי שנתקל בפריצה לא מפסיד רק את הסחורה הגנובה אלא מפסיד גם כסף רב על שיקום העסק מהנזק שנגרם, וסכנה שיווקית שיכולה להיגרם מהפריצה. וכן אם בודקים מהן העלויות של מערכות האזעקה מגלים מגוון רב מחירים שיכולים להראות יקרים, אך אם בעל עסק שמשקיע כסף רב על הבאת סחורה שימור העסק ושיווק העסק ישקיע סכום כסף קטן יחסית למחיר ההפסד שהוא יחווה אם יתבצע בעסק שלו פריצה או גנבה הוא ירוויח וימנע הפסד לעסק.

צ'ופ מערכות אבטחה

המיגון והמקצועיות שלנו, הבטחון והשקט שלך!

צור קשר עוד היום: 054-4333600 או chup4u@gmail.com

צ'ופ מצלמות אבטחה המומחים שלך במערכות מיגון, תקשורת, מתח נמוך ומניעת פריצה. צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות.
logoratina

צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות

צרו קשר

צ'ופ מערכות אבטחה ומיגון (התקנות באיזור המרכז)

054-4333600

 chup4u@gmail.com

המיגון והמקצועיות שלנו, הביטחון והשקט שלך