אחרי שבעל עסק או בעל בית פרטי החליט לרכוש מערכת מצלמות הבטחה, הוא מגלה בעיה שהיא: התקנת מצלמות האבטחה בבית או בעסק. לא כול אחד יודע להתקין מצלמות אבטחה בצורת טובה ותקינה ,ולכן יש לשלם לבעל מקצוע העוסק בהתקנת מצלמות אבטחה שיתקין את מערכת האבטחה בצורה תקינה ויעילה.

אם מחפשים באינטרנט מגלים ששוק מתקיני מצלמות האבטחה גדול ומחירי ההתקנות יכולים להגיע לסכומים גדולים.

מיקומים מומלצים להתקנת מצלמות אבטחה

את מצלמות האבטחה אפשר להתקין בכל פינה ואזור בבית או בעסק, אך ישנם מקומות שאם מתקינים בהם מצלמות אבטחה, המצלמות לא עוזרות ולא יעילות. לדוגמא אם מתקינים מצלמת אבטחה בחדר שבתוכו יש מזווה או מכונת כביסה בלבד, אין יציאה או כניסה שמישהו מבחוץ יכול להשתמש בה. המצלמה כביכול מבוזבזת על שטח שלא דורש אבטחה. אך אם מתקינים מצלמת אבטחה במקום שנגיש לאנשים רבים כמו דלת כניסה, מרפסת (אם יש), חלונות גדולים או אפילו חצר או קדמת המבנה המצלמה משיגה את המטרות שלה ויכולה להשקיף על מקומות אסטרטגים לפריצה שמהם יוכלו לפרוץ לתוך המבנה. ובכך לצלם את הפורץ במקרה של פריצה.

התקנת מצלמות אבטחה - פתרון לגנבה

מחירי ההתקנות של מצלמות האבטחה עולים לא זול ויכולים לפעמים להגיע לא רק למאות שקלים אלא גם לאלפים. המחיר משתנה לפי גודל המצלמה, סוגה, מיקומה, רשת החשמל שיש בבית או במבנה והאם המצלמה היא גלויה או סמויה. כדי לא לשלם סכום כסף גבוהה על התקנת המצלמות יש אנשים שקונים את מצלמות האבטחה יחד עם ההתקנה שלה. כלומר במקומות רבים ישנה האפשרות לקנות את מצלמות האבטחה ולרכוש התקנה מוזלת מאותה חברה או מחברה שעובדת עם החנות שרכשו ממנה את מצלמות האבטחה. בכך הרוכש בעצם מוזיל את עלות ההתקנה בסכומים שיכולים להגיע למאות שקלים.

ישנה עוד דרך שבה אדם קונה מחברה אחת את מצלמות האבטחה ורוכש התקנה מחברה אחרת אחרי שהוא ביצע סקר, בו הוא בירר מהן עלויות התקנת מצלמות אבטחה ובחר את ההצעה שמשתלמת לו בתור צרכן.

הפעלת מצלמת האבטחה

לאנשים רבים תכנות מצלמת האבטחה ונתינת ההוראות רצויות למצלמת האבטחה זה סיפור גדול, סיפור שעולה כסף.

לאחר שהתקנת את מצלמת האבטחה במקום הרצוי יש את שלב נתינת ההוראות למצלמה, כלומר השלב בו את מגדיר את המצלמה לפי הנוחות שלך.

רבים מהאנשים שרוכשים מצלמות אבטחה לא יודעים איך להגדיר את המצלמה ומשלמים כסף לבעלי מקצוע שיעזרו להם בהגדרת המצלמה. אבל אם מחפשים באינטרנט במשך מספר דקות ניתן למצוא הסברים שלמים ומפורטים שמדריכים את הקורא איך להגדיר את מצלמת האבטחה לפי רצונו של הרוכש ועל ידי כך נמנע מבעל המצלמה לשלם עוד סכום כסף על הגדרת המצלמות.

צ'ופ מערכות אבטחה

המיגון והמקצועיות שלנו, הבטחון והשקט שלך!

צור קשר עוד היום: 054-4333600 או chup@chup.co.il

צ'ופ מצלמות אבטחה המומחים שלך במערכות מיגון, תקשורת, מתח נמוך ומניעת פריצה. צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות.
logoratina

צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות

צרו קשר

צ'ופ מערכות אבטחה ומיגון (התקנות באיזור המרכז)

054-4333600

 chup4u@gmail.com

המיגון והמקצועיות שלנו, הביטחון והשקט שלך