אינטרקום - לדבר לטכנולוגיה

אינטרקום זהו מכשיר אלקטרוני שנועד ליצור תקשורת בין שתי אנשים או יותר ממרחק של חדר או קומה באותו בבניין. נוסף לכך האינטרקום עוזר ליצור קשר בין אדם או קבוצה של אנשים שרוצים להיכנס לבניין ובין אדם שנמצא בבניין. עם האינטרקום הנמצאים בבניין מבררים מיהו האיש שרוצה להיכנס לבניין ומהו רצונו. האינטרקום זהו דרך סינון שנועד להפחית ולמנוע כניסה לא רצויה של אנשים לבניין מגורים. בעזרת האינטרקום ניתן לדעת מי נכנס לבניין ולפקח על הנכנסים לבניין. האינטרקום מונע בהרבה מקרים פריצות בבניין או ונדליזם בתוך שטח הבניין.

אינטרקום לבית

בתקופה האחרונה נעשה שימוש באינטרקום גם בבתים פרטיים. אנשים רבים שרוצים למנוע כניסה של אנשים לא רצויים לשטח ביתם או לפקח על הנכנסים לבית שלהם התקינו אינטרקום בכניסה לבית או בכניסה לגינה. האינטרקום מעניק למתגוררים בבית ביטחון מפני פורצים ואנשים לא רצויים ופרטיות מאנשים שעלולים לגלות פרטים לא נעימים על דיירי הבית.

מערכות אינטרקום

ישנו מגוון רב של סוגי מערכות אינטרקום. לכל מערכת יתרונות ודרכים שונים:

אינטרקום רגיל - המאפשר שיחה בין מי שרוצה להיכנס למבנה ובין מי שנמצא במבנה, יש באינטרקום זה לחצנים עם מספר הדירות של המבנה ומערכת שמע. האורח או הדייר לוחץ על הלחצן לדירה שהוא רוצה להיכנס אליה ומתנהלת שיחה בינו לבין הנוכח בדירה הרצויה.

אינטרקום בעל קודן - אינטרקום בעל קודן זהו אינטרקום שמאפשר כניסת אנשים, דיירים או אורחים קבועים למבנה בעזרת קוד מספרי קבוע ומוסכם. את הקוד מקבלים מהנהלת המבנה ובעזרתו ניתן להיכנס למבנה בחופשיות בלי להיות תלוי בדיירי המבנה. כדי להיכנס למבנה יש ללחוץ על מספר הדירה הרצויה ולהקיש את הקוד. הקוד מקשה את הכניסה לבניין על הנכנסים ובעצם מספק עוד בטיחות למבנה.

אינטרקום טלפוני - אינטרקום זה מחובר לקו הטלפון הביתי של הדייר ומאפשר לדייר לפחות את דלת הכניסה למבנה מהטלפון הביתי שמפוזר בבית. כאשר מישהו רוצה להיכנס, דיירי הבית מקבלים צלצול מהטלפון הביתי שלו המודיע לו שמישהו רוצה להיכנס לדירה. הדייר יכול לנהל שיחת בירור עם הרוצה להיכנס לבניין בנוגע לזהותו מהטלפון ולפתוח את דלת הכניסה מכל מקום בבית מבלי לגשת לכניסת הבית. צלצול האינטרקום שונה מצלצול הטלפון הרגיל ובכך מונע את הצורך לוודא בכל צלצול אם מישהו רוצה להיכנס או אם מישהו רוצה לדבר עם הדיירים בבית.

אינטרקום עם מצלמה - אינטרקום זה הוא בעל לחצנים, רמקול ומצלמה המאפשרת לדיירי הבית לראות את הכניסה לבניין. האינטרקום הזה נותן לבעלי הדירה לדעת מי רוצה להיכנס לבניין ולהיות בטוחים שרק מי שרצוי יכנס לבניין. בנוסף לזיהוי הקולי שאפשר לעשות הלחצנים מצמצמים את קהל היעד לדירות מצומצמות ומונעות מכל דיירי הבניין את הטרחה לגשת ולפתוח את הדלת.

 

צ'ופ מערכות אבטחה

המיגון והמקצועיות שלנו, הבטחון והשקט שלך!

צור קשר עוד היום: 054-4333600 או chup4u@gmail.com

צ'ופ מצלמות אבטחה המומחים שלך במערכות מיגון, תקשורת, מתח נמוך ומניעת פריצה. צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות.
logoratina

צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות

צרו קשר

צ'ופ מערכות אבטחה ומיגון (התקנות באיזור המרכז)

054-4333600

 chup4u@gmail.com

המיגון והמקצועיות שלנו, הביטחון והשקט שלך