מצלמה נסתרת אלחוטית זאת מערכת טלוויזיה במעגל סגור הנסתרת מעייני הנוכחים במקום ופועלת על ידי העברת נתונים מגלי רדיו. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת יצאו מצלמות שפועלות על ידי גלים אלחוטיים שמאפשרים הפעלת מכשירים אלקטרונים. את הטכנולוגיה הקטינו לגדלים מזערים והתקינו אותה בחפצים יומיומיים.

בעזרת פעולה זו ניתן לצפות במתרחש במקום התקנת המצלמה בלי שהנוכחים בחדר או במקום ידעו שמצלמים אותם עכשיו המצלמה האלחוטית פותרת את הרוכש שלה מסיבוך בחוטי החשמל של המצלמה ובכך מוסיפה עוד יתרון למצלמות הנסתרות. בהקלטות של המצלמות האלחוטיות אפשר לצפות מכל מקום עם רשת אלחוטית אונליין ובכך לדעת מה מתרחש בזמן אמת.

מצלמות נסתרות אלחוטיות לאבטחה

עם המצלמות האלחוטיות ניתן לשדרג את מערכות האבטחה ולהשתמש במערכת האלחוטית כדי לאבטח את הבית או את העסק. את המצלמות האלו ניתן להפעיל בקלות ובלי בעיה, כל מה שצריך לספק למצלמות כדי שהן יפעלו כראוי ויצלמו באופן שותף זה רשת אלחוטית חזקה וטובה.

קשה מאוד לגלות את המצלמות האלחוטיות כיוון שמסתירים אותם בחפצים פשוטים ובכך נמנעים מגילוין של המצלמות. ניתן להתקין את המצלמות האלו כמעט בכל מקום שיש בו רשת אלחוטית ולתפעל אותם מכל מקום בעזרת מכשיר אלקטרוני כמו סמארטפון, טאבלט, מחשב נייד ועוד. כל הנדרש לעשות זה להתקין את המצלמות במקום הרצוי ולחבר את המצלמות לרשת האלחוטית.

התקנת מצלמות נסתרות אלחוטיות

אנשים רבים סבורים שהתקנת מצלמות אבטחה או מצלמות נסתרות בבית או בעסק זה סיפור ארוך ומסובך, והם אכן צודקים במקרים מסוימים. לא כל אחד יכול או יודע להתקין מצלמות אבטחה או מצלמות נסתרות עקב קושי טכנולוגי, אלקטרוני או חוסר סבלנות לנושא.

לכן מי שמתקשה עם התקנת מכשירים אלקטרונים יצטרך להוציא מכיסו סכום כסף לא קטן כדי לשלם למישהו מומחה בהתקנת מצלמות שיתקין את המצלמות שרכש. אנשים שרוצים לרכוש מצלמות נסתרות ישמחו לגלות שמצלמות נסתרות אלחוטיות לא דורשות ידע רב בתחום ההתקנה או הרבה זמן, שניתן לקבל את הוראות ההתקנה עם רכישת המצלמות או אפילו להשיג אותם על ידי חיפוש קצר באינטרנט ולבצע את ההתקנה לבד. בעקבות הנגישות הטכנולוגיה והקלות סיפור התקנת המצלמות לבית או לעסק הופך להיות קל וחסכוני.

היתרונות של מצלמה נסתרת אלחוטית

כמובן שהיתרון הראשון שקופץ לעין וזה היכולת לצלם את המתרחש בלי שהנוכחים במקום ידעו (בעזרת הסוואת המצלמה בפריטים וחפצים יומיומיים). יתרון שני של מצלמה האלחוטית שמוחבאת בחפצים פשוטים היא חסכת ההוצאות על חפירת הקירות למען התקנת המצלמות במצלמות בעלות רשתות קוויות.

יתרון נוסף הוא גודל אזורי הכיסוי, מצלמה נסתרת אלחוטית מספקת יכולת צילום וכיסוי יותר נרחב מאשר מצלמה רגילה. המצלמה הנסתרת האלחוטית יותר אמינה בהשוואה למצלמות אחרות ויותר זמינה.

צ'ופ מערכות אבטחה

המיגון והמקצועיות שלנו, הבטחון והשקט שלך!

צור קשר עוד היום: 054-4333600 או chup@chup.co.il

צ'ופ מצלמות אבטחה המומחים שלך במערכות מיגון, תקשורת, מתח נמוך ומניעת פריצה. צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות.
logoratina

צ'ופ מצלמות אבטחה מספקת שירותי התקנת מצלמות אבטחה ללקוחותיה, החל מהתקנת מערכת פשוטה של מספר מצלמות בודדות ועד התקנת מערכות מורכבות של מאות מצלמות המכסות טווח של 360 מעלות

צרו קשר

צ'ופ מערכות אבטחה ומיגון (התקנות באיזור המרכז)

054-4333600

 chup4u@gmail.com

המיגון והמקצועיות שלנו, הביטחון והשקט שלך